Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów śpiewa dla Stasia w Kamienicy nr 6

W najbliższą sobotę – 3 listopada, o godzinie 18.00 Kamienica nr 6 będzie miała zaszczyt gościć artystów, którzy wystąpią dla małego Stasia podczas charytatywnego koncertu “Aleksandrów śpiewa dla Stasia”.

Staś urodził się w kwietniu 2018 roku jako zdrowy i silny chłopiec. Rozwijał się prawidłowo i nic nie wskazywało na to, że jest chory. Na jednej z wizyt lekarskich odkryto u Stasia ciężką chorobę genetyczną. Lewa komora serduszka chłopca rośnie
w nienaturalny sposób. Już teraz jest dwukrotnie większa niż prawidłowo rozwijająca się komora u dziecka w jego wieku. Jedynym ratunkiem dla Stasia jest przeszczep, który może zostać wykonany w klinice w Niemczech lub Austrii. W Polsce jest zbyt mało dawców, terminy przeszczepu są zdecydowanie zbyt odległe, a w przypadku Stasia najważniejszą rolę odgrywa czas! Przeszczep należy wykonać jak najszybciej, ponieważ lekarze nie potrafią stwierdzić jak długo serduszko chłopca będzie mogło jeszcze pracować…

Mały Staś potrzebuje naszej pomocy, dlatego Kamienica nr 6 zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na jego przeszczep.
W sobotę, o godzinie 18.00 w naszej restauracji będziemy gościć artystów, którzy zagrają charytatywny koncert dla Stasia. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, jednak liczymy na to, że każdy z naszych Gości wesprze Stasia dowolnym datkiem do puszki zbiórkowej. W zamian za okazaną pomoc zagwarantujemy Państwu niepowtarzalną atmosferę i ogromną dawkę dobrej muzyki na żywo! Dla małego Stasia zagra Bartek Grzanek, który bardzo często występuje na naszej scenie w trakcie “Muzycznych Piątków w Kamienicy”Tego wieczora dołączą do niego m.in.: zespół H’Ernest, Monika Łazarczyk, Kamil Szewczyk, Jarek Szymczak, Małgorzata Duniak, Jarek Lis, Piotr Frontczak, Joanna Kotowska, Sebastian Lipski, Monika Frontczak, Iza Specjan, Agnieszka Nastarowicz, Andrzej Jerzykowski, Paweł Stępień… i wielu innych wspaniałych artystów.

Zobacz Bartka Grzanka oraz innych artystów na scenie Kamienicy numer 6

 

Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na sobotni koncert i zachęcamy do udziału w zbiórce dla Stasia! Możecie pomóc również online wpłacając datki na stronie pomagam.pl.
Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim.

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x