Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Chrzciny

Restauracja na chrzciny – Aleksandrów Łódzki

Dzień Chrztu Świętego dla wielu jest świętem wyjątkowym – w końcu jeden z członków rodziny wstępuje do wspólnoty Kościoła. Taką okazję wypada należycie uczcić, najlepiej w gronie najdroższych osób. Ze względu na wagę wydarzenia, warto wybrać w tym celu miejsce wyjątkowe. Oferujemy Państwu organizację chrzcin w postaci uroczystego przyjęcia w naszej restauracji Kamienica nr 6 blisko miasta Łódź, która jest absolutnie niepowtarzalnym punktem na kulinarnej mapie województwa łódzkiego.

Naszą pasją jest tradycyjna kuchnia polska i regionalna, jednak dania, które znajdą Państwo w naszym menu, choć bazują recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, serwowane są w całkowicie nowej, autorskiej odsłonie. Stawiamy na jakość podawanych potraw, wykorzystując do ich przyrządzania wyłącznie zdrowe produkty pochodzące od lokalnych producentów i dostawców oraz sezonowe warzywa i owoce. Czerpiemy z natury, ile się da. Proponujemy też pieczywo wypiekane na miejscu oraz wyśmienite ciasta i desery przygotowywane przez naszego niezastąpionego cukiernika.

Wyjątkowa oprawa uroczystości

Dokładamy wszelkich starań, aby sala, w której odbędzie się uroczystość z okazji chrzcin, wyglądała naprawdę wyjątkowo. Dbamy o oprawę przyjęcia dostosowaną do okoliczności. Oferujemy wiele możliwości adaptacji wnętrz, które zawsze dostosowujemy do indywidualnych życzeń naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu organizatorów, którzy najlepiej wiedzą, co będzie najlepsze dla ich gości. Biorąc pod uwagę, że uczestnikami przyjęć rodzinnych są osoby w różnym wieku, możemy zorganizować spokojny kącik dla rodziców, w którym będą mogli przebrać lub nakarmić dziecko w komfortowych warunkach, z kolei seniorom potrzebującym chwili odpoczynku oferujemy wygodne pokoje hotelowe.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Zarezerwuj stolik
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl