Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Chrzciny

Restauracja na chrzciny – Aleksandrów Łódzki

Dzień Chrztu Świętego dla wielu jest świętem wyjątkowym – w końcu jeden z członków rodziny wstępuje do wspólnoty Kościoła. Taką okazję wypada należycie uczcić, najlepiej w gronie najdroższych osób. Ze względu na wagę wydarzenia, warto wybrać w tym celu miejsce wyjątkowe. Oferujemy Państwu organizację chrzcin w postaci uroczystego przyjęcia w naszej restauracji Kamienica nr 6 blisko miasta Łódź, która jest absolutnie niepowtarzalnym punktem na kulinarnej mapie województwa łódzkiego.

Naszą pasją jest tradycyjna kuchnia polska i regionalna, jednak dania, które znajdą Państwo w naszym menu, choć bazują recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, serwowane są w całkowicie nowej, autorskiej odsłonie. Stawiamy na jakość podawanych potraw, wykorzystując do ich przyrządzania wyłącznie zdrowe produkty pochodzące od lokalnych producentów i dostawców oraz sezonowe warzywa i owoce. Czerpiemy z natury, ile się da. Proponujemy też pieczywo wypiekane na miejscu oraz wyśmienite ciasta i desery przygotowywane przez naszego niezastąpionego cukiernika.

Wyjątkowa oprawa uroczystości

Dokładamy wszelkich starań, aby sala, w której odbędzie się uroczystość z okazji chrzcin, wyglądała naprawdę wyjątkowo. Dbamy o oprawę przyjęcia dostosowaną do okoliczności. Oferujemy wiele możliwości adaptacji wnętrz, które zawsze dostosowujemy do indywidualnych życzeń naszych klientów. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu organizatorów, którzy najlepiej wiedzą, co będzie najlepsze dla ich gości. Biorąc pod uwagę, że uczestnikami przyjęć rodzinnych są osoby w różnym wieku, możemy zorganizować spokojny kącik dla rodziców, w którym będą mogli przebrać lub nakarmić dziecko w komfortowych warunkach, z kolei seniorom potrzebującym chwili odpoczynku oferujemy wygodne pokoje hotelowe.

Restauracja na chrzciny – Łódź

Goście organizujący uroczystości w naszym lokalu chwalą sobie nie tylko pyszne jedzenie, ale również kompetentną, wykwalifikowaną obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto przybywa do restauracji z myślą o wyprawieniu lub świętowaniu chrzcin, czuł satysfakcję po powrocie do domu z przyjemnie spędzonego czasu. Nasi pracownicy zawsze są do dyspozycji gości i służą poradą, kiedy tylko potrzebna jest pomoc.

O dobrą atmosferę i samopoczucie osób zgromadzonych przy stole dbamy również poprzez odpowiedni wystrój lokalu. Restauracja, która znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, została zaprojektowana pod kątem wygody i estetyki wizualnej, tak, aby każdy się w niej dobrze czuł. Starannie dobrane, komfortowe meble są uzupełnione przez gustowne dekoracje. Na życzenie Klienta z myślą o chrzcinach możemy zapewnić dodatkowe ozdoby i elementy wystroju, które kojarzą się konkretnie z tą uroczystością.

Łódź i Aleksandrów Łódzki – właśnie z tych dwóch miast pochodzi większość Klientów, z myślą o których organizujemy różne uroczystości. Zamawiając chrzciny w restauracji, istnieje możliwość dobrania dowolnych dań z naszego bogatego, różnorodnego menu. Z łatwością można je dopasować nawet do najbardziej wysublimowanych gustów kulinarnych, mając gwarancję zadowolenia wszystkich osób zgromadzonych w lokalu. Jeżeli w grę wchodzi spożycie wina, gościom podajemy szeroki wybór rozmaitych trunków pochodzących z naszych winnic. Zapraszamy do rezerwowania terminów na niezapomniane chrzciny, które organizuje nasza restauracja.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Ewelina Bąk – ewelina.bak@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji
do ostatniego Gościa lub:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 18:00
Piątek – Sobota 12:00-22:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

x