Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Hotel

Oferta hotelowa

Najlepsze miejsce na Twój nocleg

Kamienica nr 6, to nie tylko restauracja, w której mogą Państwo spróbować autorskich dań naszego Szefa Kuchni,ale to również nowoczesny hotel, o wysokim standardzie! Razem tworzą one idealne połączenie i wzajemnie się uzupełniają. Kiedy dołączyliśmy do tego salę konferencyjno-bankietową powstało miejsce idealne i przyjazne dla wielu osób.

Hotel w Kamienicy nr 6 jest nowoczesny i komfortowy. Oferuje Państwu osiem pokoi o jednakowym, wysokim standardzie. Są one jedno, dwu lub trzyosobowe, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie odpowiedni pokój dla siebie.

Miejsce na twoje spotkanie biznesowe

Sala konferencyjna

Nowoczesne i eleganckie – takie są sale konferencyjne w mieszczącej się w Aleksandrowie Łódzkim Kamienicy 6. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwa jednakowej wielkości, nowoczesne pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2, z których jedno posiada zintegrowany taras, a drugie balkon – oba możliwe do dowolnego zaadaptowania na potrzeby organizowanych wydarzeń. Sala A została wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt taki jak nowoczesny projektor, rozsuwaną tablicę służącą do wyświetlania materiałów multimedialnych i flipchart. W zależności od potrzeb przede wszystkim związanych z liczbą uczestników organizowanej konferencji pomieszczenia mogą zostać oddzielone, częściowo otwarte lub całkowicie połączone. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do preferencji organizatorów.

 

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl
x