Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Noclegi

Oferta hotelowa

Najlepsze miejsce na Twój nocleg

Kamienica nr 6, to nie tylko restauracja, w której mogą Państwo spróbować autorskich dań naszego Szefa Kuchni,ale to również nowoczesny hotel, o wysokim standardzie! Razem tworzą one idealne połączenie i wzajemnie się uzupełniają. Kiedy dołączyliśmy do tego salę konferencyjno-bankietową powstało miejsce idealne i przyjazne dla wielu osób.

Hotel w Kamienicy nr 6 jest nowoczesny i komfortowy. Oferuje Państwu osiem pokoi o jednakowym, wysokim standardzie. Są one jedno, dwu lub trzyosobowe, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie odpowiedni pokój dla siebie.

Miejsce na twoje spotkanie biznesowe

Sala konferencyjna

Nowoczesne i eleganckie – takie są sale konferencyjne w mieszczącej się w Aleksandrowie Łódzkim Kamienicy 6. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwa jednakowej wielkości, nowoczesne pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2, z których jedno posiada zintegrowany taras, a drugie balkon – oba możliwe do dowolnego zaadaptowania na potrzeby organizowanych wydarzeń. Sala A została wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt taki jak nowoczesny projektor, rozsuwaną tablicę służącą do wyświetlania materiałów multimedialnych i flipchart. W zależności od potrzeb przede wszystkim związanych z liczbą uczestników organizowanej konferencji pomieszczenia mogą zostać oddzielone, częściowo otwarte lub całkowicie połączone. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do preferencji organizatorów.

 

KONTAKT

 

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (884 667 676)
  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x