Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Sala konferencyjna Aleksandrów Łódzki

Szczęśliwe dni są wtedy, kiedy możemy spotkać na swojej drodze ludzi takich, jak my i realizować swoje pasje

Najlepsze miejsce na Twoje spotkanie

Sala konferencyjna Łódź

Nowoczesne i eleganckie – takie są sale konferencyjne w mieszczącej się w Aleksandrowie Łódzkim Kamienicy 6. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwa jednakowej wielkości, nowoczesne pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2, z których jedno posiada zintegrowany taras, a drugie balkon – oba możliwe do dowolnego zaadaptowania na potrzeby organizowanych wydarzeń. Sala A została wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt taki jak nowoczesny projektor, rozsuwaną tablicę służącą do wyświetlania materiałów multimedialnych i flipchart. W zależności od potrzeb przede wszystkim związanych z liczbą uczestników organizowanej konferencji pomieszczenia mogą zostać oddzielone, częściowo otwarte lub całkowicie połączone. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do preferencji organizatorów.

 

Przerwa kawowa

Najwyższej jakości catering

Oprócz elegancko zaaranżowanych, przestronnych sal przygotowanych z myślą o organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, oferujemy także wysokiej jakości catering. Zależnie od czasu trwania wydarzenia przewidujemy od jednej do trzech przerw na kawę, podczas których gościom podawane są ciepłe i zimne napoje oraz przekąski na słodko i słono – kanapki koktajlowe, muffiny i croissanty i inne. Organizujemy również przerwę na lunch, której menu uzgadniamy z klientem.

Podobnie jak potrawy przyrządzane w naszej restauracji, tak i przekąski podawane uczestnikom konferencji organizowanych w Kamienicy nr 6, przygotowywane są z produktów pochodzących od lokalnych dostawców, własnych wyrobów i wypieków oraz sezonowych warzyw i owoców. Czerpiemy z tradycji kuchni polskiej i odkrywamy ją dla naszych gości na nowo.

Wszystkich zainteresowanych rezerwacją sali konferencyjnej w Aleksandrowie Łódzkim niedaleko Łodzi serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu ustalenia szczegółów wynajmu i organizacji wydarzenia.

https://kamienica6.pl/oferta/okolicznosciowe/

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Zarezerwuj stolik
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl