Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Sala konferencyjna Aleksandrów Łódzki – Łódź

Szczęśliwe dni są wtedy, kiedy możemy spotkać na swojej drodze ludzi takich, jak my i realizować swoje pasje

PRZESTRZEŃ NA KONFERENCJE

W STYLU URBAN JUNGLE

Nowoczesne, eleganckie i oświetlane światłem dziennym – takie są sale konferencyjne w mieszczącej się w Aleksandrowie Łódzkim Kamienicy 6. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy dwa jednakowej wielkości, nowoczesne pomieszczenia o łącznej powierzchni 150 m2, z których jedno posiada zintegrowany taras, a drugie balkon – oba możliwe do dowolnego zaadaptowania na potrzeby organizowanych wydarzeń. Sala A została wyposażona w najpotrzebniejszy sprzęt taki jak nowoczesny projektor, rozsuwaną tablicę służącą do wyświetlania materiałów multimedialnych i flipchart. W zależności od potrzeb przede wszystkim związanych z liczbą uczestników organizowanej konferencji pomieszczenia mogą zostać oddzielone, częściowo otwarte lub całkowicie połączone. Układ stołów i krzeseł dostosowujemy do preferencji organizatorów.

 

ZOBACZ OFERTĘ KONFERENCYJNĄ

 

 

 

Elastyczna aranżacja przestrzeni

Konferencje z profesjonalnym wsparciem

Oprócz elegancko zaaranżowanych, przestronnych sal przygotowanych z myślą o organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, oferujemy także wysokiej jakości catering. Zależnie od czasu trwania wydarzenia przewidujemy od jednej do trzech przerw na kawę, podczas których gościom podawane są ciepłe i zimne napoje oraz przekąski na słodko i słono – kanapki koktajlowe, muffiny i croissanty i inne. Organizujemy również przerwę na lunch, której menu uzgadniamy z klientem.

Organizacja konferencji jest dużym przedsięwzięciem dlatego Twój opiekun z ramienia Kamienicy nr 6 przeprowadzi cały proces od planowania do realizacji. 

 

 

ZOBACZ OFERTĘ KONFERENCYJNĄ

 

Sala konferencyjna Łódź

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju mniej lub bardziej oficjalnych wydarzeń i spotkań, w trakcie których dbamy o jak największą satysfakcję wszystkich uczestników. Każda sala konferencja znajdująca się w naszym ośrodku zlokalizowanym w Aleksandrowie Łódzkim wyróżnia się nie tylko odpowiednio dobranym i dopasowanym do potrzeb oraz wymagań danego Klienta wyposażeniem, ale również świetnymi warunkami akustycznymi, co ułatwia zrozumienie prelegentów i rozmówców.

Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie różnego szkoleń, wykładów, spotkań, zgromadzeń czy zjazdów gościom zależy na spokojnym skupieniu się na tym, co chcą usłyszeć i o czym zamierzają podyskutować, dlatego nasze sale na konferencję są zaprojektowane w sposób dość minimalistyczny, ale bardzo schludny i atrakcyjny wizualnie. Ich design sprzyja efektywnej pracy umysłowej i pozwala na skupienie się na danym temacie, który jest poruszany w trakcie wydarzenia.

Nasze sale konferencyjne są otwarte na wszystkich Klientów z Łodzi i okolic, ale nie tylko, bo tak naprawdę dla każdego, kto chce zorganizować wyjątkowe spotkanie o dowolnym charakterze w wyjątkowym miejscu. Z przyjemnością zapraszamy i podejmujemy naukowców chcących przeprowadzić swój wykład, przedsiębiorstwa poszukujące miejsca na szkolenia czy specjalistów, którzy w większym gronie chcą się podzielić swoją wiedzą, przemyśleniami albo doświadczeniami. Tematyka wydarzenia jest dowolna – wszystkie eventy realizujemy z największym zaangażowaniem i poświęceniem.

Rezerwując termin z myślą o wykorzystaniu sal na konferencję w naszym ośrodku, nie trzeba się obawiać o odpowiednią atmosferę ani obsługę – dbamy o to na każdym kroku. Począwszy od nieskazitelnej czystości, poprzez odpowiedni wystrój pomieszczeń, skoczywszy na profesjonalnym wsparciu doświadczonych pracowników, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby czas spędzony w ośrodku był w pełni satysfakcjonujący i dało się go spędzić możliwie efektywnie. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów.

KONTAKT

 

BIZNES

Wszystkich zainteresowanych rezerwacją sali konferencyjnej w Aleksandrowie Łódzkim niedaleko Łodzi serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu ustalenia szczegółów wynajmu i organizacji wydarzenia.

POBIERZ OFERTĘ

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x