Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

26 listopada 2018

Muzyczne Piątki w Kamienicy – ostatni koncert

W piątek odbył się ostatni koncert z cyklu Muzycznych Piątków w Kamienicy nr 6. Ostatni, ale tylko w tym roku! Grudzień dla wszystkich Państwa będzie bardzo zabieganym miesiącem, dlatego wystartujemy z kolejnymi koncertami już w styczniu, abyście nie przegapili żądnego z nich!

W ramach Muzycznych Piątków w Kamienicy, zagrało dla Państwa wielu niesamowitych artystów, którzy nie raz zabłysnęli już na ogromnych scenach muzycznych, a mimo to postanowili zagrać dla swoich fanów na naszej scenie w Kamienicy nr 6. Cykl rozpoczęliśmy występem Witka Muzyka Ulicy. Później gościli u nas tacy artyści, jak Makaron & Rico, Bolewski / Tubis, Jenny Galt, Wojtek Klich trio, czy Piotr Karpienia trio. Naszą przygodę z Muzycznymi Piątkami w Kamienicy zakończyliśmy rewelacyjnym koncertem, podczas którego zagrali dla Państwa Olga Barej & Marcin Czyżewski. Duet ten przygotował dla Państwa niespodziankę i zaprosił na scenę równie niesamowitego artystę – Bartka Grzanka!

Olga i Marcin wykonali dla Państwa covery wielu popularnych piosenek, takich jak „Valery” Amy Winehouse, czy „ Use somebody” Kings Of Leon, ale zagrali dla Was również swoje autorskie kawałki. Ten duet zaczarował Państwa swoją niesamowitą charyzmą
i dodał Wam mnóstwo energii, którą spożytkowaliście na wspólną zabawę. Nie raz cała sala śpiewała razem z nimi i to nie tylko refreny!

Zagraliśmy dla Państwa 7 rewelacyjnych koncertów! Muzyczne Piątki w Kamienicy robiły tak ogromne wrażenie, że zyskały nawet swoją Fankę, która nie przegapiła ani jednego koncertu i już zapowiedziała, że będzie pojawiać się na następnych!
Oby takich fanów przybywało coraz więcej!

 

Wyczekujcie informacji o kolejnym koncertowym cyklu w Kamienicy nr 6 już niebawem na naszej stronie lub Facebook’u!
A tymczasem zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert w Kamienicy nr 6, już 9 grudnia! Zagra dla Państwa m.in. Bartek Grzanek!

 

Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim.

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x