Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Sala na wesele

Sala weselna

Perfekcyjne wesele to marzenie każdej pary nowożeńców. Aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, warto urządzić je w miejscu oferującym profesjonalną pomoc przy organizacji przyjęcia. Kamienica nr 6 w Aleksandrowie Łódzkim to restauracja dysponująca przestronną, elegancko urządzoną salą bankietową idealną na wesele. Szykowne wnętrze dodatkowo udekorowane specjalnie dla Państwa Młodych podkreśli wyjątkowość wydarzenia. Wiele możliwości adaptacji to dla pary gwarancja, że przyjęcie będzie wyglądało dokładnie tak, jak sobie to wyobrażała. Wiemy, jak ważnym momentem dla nowożeńców jest wesele i dokładamy wszelkich starań, by przyjęcie od początku do końca przebiegło zgodnie z ich planem i zamysłem.

 

WYMARZONE WESELE

Wspaniałe menu

Na weselach zwykle stawia się na kuchnię polską i nie inaczej jest w Kamienicy nr 6, choć przygotowane przez naszego szefa kuchni potrawy z pewnością pozytywnie zaskoczą gości. Serwowane dania bazują na tradycyjnych przepisach, jednak w większości są autorskimi pomysłami naszego głównego kucharza, który uwielbi eksperymentować. Niebanalność potraw jest dla nas równie ważna, jak ich jakość. Jako że dużą część inspiracji czerpiemy z kuchni regionalnej, współpracujemy z wieloma lokalnymi dostawcami i producentami żywności. Niektóre z produktów wytwarzamy sami – na miejscu wypiekamy chleb, którym witani są nowożeńcy oraz ubijamy masło. Menu potraw i deserów podawanych na przyjęciu z łatwością dostosujemy do potrzeb i preferencji klientów – możliwości kulinarne naszej kuchni są praktycznie nieograniczone.

Szeroki wybór win

W naszej piwnicy znajduje się największa w województwie łódzkim kolekcja win – zgodnie z charakterem naszej restauracji głównie polskich, choć smakosze znajdą tam również trunki z najciekawszych zakątków świata. Winiarnią zarządza doświadczony sommelier, który doradzi przy wyborze wina do konkretnego posiłku.

Komfortowe pokoje

Goście naszej restauracji w Aleksandrowie Łódzkim po udanej zabawie mogą udać się na odpoczynek w komfortowo urządzonych pokojach, do których mimo profesjonalnego nagłośnienia nie docierają dźwięki zabawy.

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Zarezerwuj stolik
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl