Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

05 listopada 2018

Wielki Finał Aleksandrów Śpiewa dla Stasia

3 listopada  Kamienice nr 6 miała ogromną przyjemność gościć artystów i darczyńców, którzy wzięli udział w koncercie charytatywnym “Aleksandrów Śpiewa dla Stasia”. To był niezwykły finał akcji “Serduszko dla Stasia”.

 

W akcję pomocy zaangażowało się wiele osób o ogromnych sercach! Tego wieczora, na naszej scenie wystąpiło wielu rewelacyjnych artystów-muzyków nie tylko z Aleksandrowa Łódzkiego. W akcję zaangażowali się m.in.: Bartek Grzanek, który nie raz grał dla Państwa podczas naszych “Muzycznych Piątków w Kamienicy”, Paulina i Bartek Gruszeccy, Małgorzata Duniak, Monika Łazarczyk, Kamil Szewczyk, Jarek Szymczak, Jarek Lis, Iza Specjan, zespół H’Ernest, Sebastian Lipski, Monika Frontczak, Joanna Kotowska i wielu innych równie wspaniałych artystów!

 

Potężna dawka pozytywnej energii, którą Państwu zaserwowali wpłynęła na Was rewelacyjnie, ponieważ włączyliście się do akcji pomocy dla Stasia ze zdwojoną siłą! Dzięki Wam udało nam się zebrać sporo datków na rzecz małego Stasia i przybliżyć chłopca do przeszczepu. Wielki finał akcji już za nami, ale wciąż mogą Państwo pomóc chłopcu! Wszelkie datki wsparcia dla Stasia mogą Państwo nadal przekazywać za pośrednictwem pomagam.pl.

 

 

Kamienica nr 6 wraz z całym zespołem serdecznie Państwu dziękuje za pomoc i zachęca do dalszego angażowania się w pomoc potrzebującym.

Dla wszystkich Państwa, którzy nie dotarli do nas w sobotni wieczór oraz dla tych, którzy chcieliby ponownie poczuć pozytywną energię, przygotowaliśmy fotorelację – zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

 

 

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x