Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

8 lutego 2019

Koncert zespołu Nie-Bo w Kamienicy nr 6

25 zł/osoba

Opis wydarzenia

Dochodzą nas słuchy, że stęsknili się Państwo za koncertami w Kamienicy nr 6, dlatego organizujemy dla Was rewelacyjny koncert zespołu NIE-BO! Będziecie mogli posłuchać tych niesamowitych brzmień już 8 lutego, o godzinie 20:00!

NIE-BO to zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. Jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych, chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących z zespołem w trakcie koncertów i nagrań. NIE-BO, to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością. Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami tj.: Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa (piotr nalepa breakout tour), Maciej Balcar, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia Kowalska, Ewa Bem.

Robert Lubera to polski muzyk; wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent, grający m.in. w zespołach Sagittarius, The End, Robert Gawliński, Nie-Bo. Początek jego działalności muzycznej przypada na lata osiemdziesiąte, w których był liderem blues-rockowej grupy Sagittarius. Z tym zespołem został laureatem OMPP 84/85. W latach dziewięćdziesiątych założył zespół The End. Zespół ten został laureatem pierwszej edycji przeglądu „Marlboro Rock In ’93”, a także był uczestnikiem festiwali: Festiwal Piosenki Polskiej Opole ’90 koncert „Premiery”, Jarocin ’93. Z liderem zespołu Wilki nagrał płyty Solo oraz Kwiaty jak relikwie. Brał udział w licznych koncertach, programach telewizyjnych, a także poprzedzał solowy koncert gitarzysty zespołu Queen, Briana Maya. Napisał muzykę do spektaklu pt. Błysk rekina, w reżyserii Jerzego Fedorowicza rozpoczynając tym samym współpracę z Teatrem Ludowym w Krakowie. Obecnie koncertuje z zespołem Nie-Bo.

Żaneta Lubera to półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała między innymi z: Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem. Obecnie jest wokalistką zespołu Nie-Bo.

Podczas koncertu usłyszą Państwo piosenki autorskie Roberta ze wszystkich autorskich projektów oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z The Voice of Poland i Tribute too breakout.

Zespół wystąpi dla Państwa w następującym składzie:
Robert Lubera – gitara i śpiew
Żaneta Lubera – śpiew
Wojtek Famielec – gitara basowa
Józef Rusinowski – perkusja.

Gwarantujemy Państwu, że taka ekipa na pewno potrząśnie naszą muzyczną sceną w Kamienicy nr 6!

Zapraszamy na koncert zespołu Nie-Bo i do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim!

 

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x