Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

21 września 2019

Robert CICHY – koncert w Kamienicy nr 6

25 zł/osoba

Opis wydarzenia

Już 21 września czekamy na Państwa z niesamowitym artystą – Robertem Cichy! Specjalnie dla Was da indywidualny koncert w naszej restauracji i wprowadzi mnóstwo świeżej, pozytywnej energii!

 

Mówią, że

Cichy od dawna jest niezwykłym talentem – Artur Orzech (dziennikarz muzyczny)
i Robert Cichy muzycznie wybrał się za ocean, a ta jego podróż wypadła całkiem atrakcyjnie. – Grzegorz Dusza (Magazyn Audio)

Dlatego mamy pewność, że to będzie niezwykłe przeżycie posłuchać jego twórczości na naszej kameralnej scenie w Kamienicy nr 6!

Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który udzielił się na ponad 60 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem. Komponował dla Piotra Zioły, był producentem płyt Marceliny, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz’a, N.E.R.D.’a czy Jamiroquai’a). Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych Festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

W 2018 r. wydał swoją pierwszą autorską płytę “SMACK”, która została w tym roku nagrodzona najważniejszą polską nagrodą fonograficzną – Fryderykiem – w kategorii “najlepszy album roku country/blues”, co oznacza, że pomieszanie gatunków, nadanie własnego sznytu i eksperymentalne podejście Cichego do gitary, zostało docenione. Cichy jest jej producentem, autorem wszystkich tekstów i kompozytorem muzyki. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gitary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Płyta, dla której punktem wyjścia pozostają instrumenty strunowe wzbogacona jest czasem o mocne bity, niebanalne teksty lub po prostu zaskakuje ciepłą melodią. Album zyskał bardzo dobre opinie wśród recenzentów. W marcu br. ukazała się wersja winylowa płyty wzbogacona o dodatkowy utwór. Robert Cichy został również doceniony przez publiczność – zdobył blisko 10 tys. głosów w prestiżowym konkursie Radiowej Trójki i otrzymał teledysk oraz udział w trasie Męskiego Grania.

 

Zapraszamy, bo na pewno będzie rewelacyjnie!

 

Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim!

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (884 667 676)
  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x