Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

14 kwietnia 2019

Warsztaty Wina i Serów, pt. 1 Wieczór, 8 Win, 8 Serów – 14 kwietnia, godz. 17:00

135 zł / osoba

Opis wydarzenia

Już 14 kwietnia, o godzinie 17:00 będziemy mieli przyjemność powitać Państwa na kolejnych Warsztatach Wina i Serów! Serdecznie wszystkich zapraszamy, a w szczególności tych, którzy nie mogli doczekać się kolejnego terminu!

 

Warsztaty Wina i Serów,  pt. 1 Wieczór, 8 Win, 8 Serów,  trwają ok.  2,5 ~ 3 godziny i dotyczą podstawowej znajomości wiedzy o winie.  Obejmują wykład teoretyczny oraz profesjonalną degustację wina. Pro­gram obej­mu­je sze­ro­ki za­kres za­gad­nień do­ty­czą­cych mię­dzy in­ny­mi hi­sto­rii upra­wy wi­no­ro­śli oraz pro­duk­cji wina na świe­cie, ty­po­lo­gii win, re­gio­nów wi­niar­skich, che­mii wina, fi­zjo­lo­gii smaku, mar­ke­tin­gu wina oraz sa­vo­ir-vi­vr w restauracji.

Spotkanie poprowadzi nasz sommelier Przemysław Kowalski. Pasjonat wina. Członek American Sommelier Association w USA, w której ukończył m. in. kurs zaawansowanych technik oceny wina w ciemno. Założyciel Akademii Wina w Łodzi. Były wykładowca ‘Enoturystyki‘ na Wydziale Nauk Geograficznych w Uniwersytecie Łódzkim. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Pilot wycieczek Rainbow Tours SA na rynku włoskim i austriackim. Wieloletni handlowiec w firmach Partner Center oraz Wine Direct w Łodzi. Uruchamiał sklep winiarski ‘Jak Pragnę Wina’. Ostatnio pracował, jako sommelier w restauracji POLKA – Magda Gessler w Manufakturze, w Łodzi.

Cena: 135 PLN od osoby (biorąc pod uwagę 50 uczestników spotkania).

Miejsce spotkania: restauracja Kamienica nr 6, Plac Kościuszki 6, Aleksandrów Łódzki.

Pobierz szczegółową ofertę wydarzenia

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Zarezerwuj stolik
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl
x