Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

19 października 2019

Kolacja degustacyjna z Chef’em Kurtem Schellerem w Kamienicy

Kolacja degustacyjna z Chefem Kurtem Schellerem za nami. Od tego wydarzenia minął już tydzień, a my czujemy się jakby to było wczoraj! Niektórzy z nas nawet nie dowierzają, że osobiście poznali Mistrza!

Tego wieczora nasza restauracja była zapełniona po same brzegi! Państwo spisaliście się na medal, ponieważ tak naprawdę, nie mieliśmy żadnego wolnego stolika i to dzięki Wam! Jak sami wiecie, nasza kolacja nie była zwykłą kolacją degustacyjną. A to dlatego, że prowadziła ją nie jedna, a dwie Gwiazdy! Pierwszą z nich był oczywiście Chef Kurt Scheller, który osobiście przygotowywał i opowiadał dla Państwa o degustacyjnych daniach. Drugą gwiazdą tego wieczora był nasz niezastąpiony Sommelier Przemysław Kowalski, który zajmował Państwa opowiastkami o winach sparowanych specjalnie do kolacji i zasadach ich degustacji. Panowie stworzyli duet idealny i poprowadzili wieczór na niezwykle wysokim poziomie!

Z naszej kuchni pod czujnym okiem Chef’a jako pierwsza wyszła przystawka. Następnie podano przepyszne risotto z krewetkami, Osobuco, lody z prosseco, kulki serowe i tiramisu. Wraz z wydaniem każdego dania Chef Scheller osobiście serwował kilka na Państwa stoliki i za każdym razem z radością o nich opowiadał. Jesteśmy pełni podziwu dla jego polszczyzny, bo Chef poradził sobie rewelacyjnie, a polski język przecież do najłatwiejszych nie należy! W trakcie kolacji Chef Scheller z chęcią odpowiadał na wiele Państwa pytań dotyczących tajników sztuki kulinarnej i nie tylko. Każdego naszego Gościa i całą załogę za każdym razem obdarzał ogromną dawką pozytywnej energii! Nie zabrakło również wielu wspólnych zdjęć do których Chef równie chętnie z Państwem pozował, dając Wam możliwość zachowania niesamowitych wspomnień na wiele lat! Nasi Kucharze równie radośnie wspominają pracę z Chef’em Kurtem Schellerem. Podobno z każdym daniem na jego twarzy pojawiał się coraz większy uśmiech!

Mówi się, że w świetnym towarzystwie czas szybko ucieka, a my możemy to potwierdzić! 3 godziny wspólnie spędzone z Państwem podczas kolacji degustacyjnej minęły nam niezwykle szybko w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Wszyscy jednogłośnie możemy stwierdzić, że ten wieczór był wspaniały i zapamiętamy go na długo!

Mamy nadzieję, że będziemy spotykać się z Państwem na takich eventach o wiele częściej!
Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim!

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x