Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Okolicznościowe

Wyjątkowe wydarzenia Twojego życia - zadbamy o nie wszystkie

Wyjątkowa chwile w wyjątkowym miejscu

Imprezy okolicznościowe – Aleksandrów Łódzki

Wyjątkowe chwile w życiu warto przeżywać w wyjątkowych miejscach. Kamienica nr 6 jest jednym z nich. To niezwykły punkt na kulinarnej mapie województwa łódzkiego, o który powinien zahaczyć każdy miłośnik polskiej kuchni w nowoczesnej odsłonie. Urządzając przyjęcia okolicznościowe takie jak wesela, jubileusze, chrzty, komunie święte, na które zapraszamy najbliższych, najczęściej zależy nam na tym, by na stole znalazły się doceniane przez wszystkich potrawy. W Kamienicy nr 6 goście będą mieli okazję skosztować regionalnych dań przyrządzanych z poszanowaniem dla tradycyjnych receptur, a jednocześnie inspirowanych najnowszymi trendami kulinarnymi. W efekcie w naszej restauracji pod okiem utalentowanego szefa kuchni powstają autorskie kompozycje przenoszące rodzime smaki na całkowicie nowy poziom. Oczywiście przygotowując menu na imprezę okolicznościową, konsultujemy je z organizatorem przyjęcia i dostosowujemy do indywidualnych preferencji.

Elegancka aranżacja przyjęć

Oprócz niepowtarzalnych doznań smakowych zapewniamy elegancką oprawę przyjęć. Za przytulną atmosferę panującą w naszej restauracji odpowiada aranżacja łącząca nowoczesny styl z komfortowymi meblami i zielenią, jednak przygotowując salę na imprezę okolicznościową, chcemy, by stoły prezentowały się jeszcze piękniej niż zwykle. Dekorując wnętrza, w których ma się odbyć przyjęcie, kierujemy się sugestiami organizatorów. Zależy nam, by wyjątkowe wydarzenie spędzone w Kamienicy nr 6 w pełni odpowiadało ich potrzebom i oczekiwaniom.

Do skorzystania z naszych usług i organizacji uroczystości okolicznościowej w Kamienicy nr 6 zachęcamy wszystkich mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego i okolic. Miasto jest świetnie skomunikowane z Łodzią oraz Zgierzem. Polecamy się jako miejsce pełne dobrego smaku i właściciele piwniczki z największą kolekcji win w województwie zarządzanej przez cenionego sommeliera Przemysława Kowalskiego.

Jesteśmy elastyczni i otwarci. Zadbamy o każdy szczegół, aby wszyscy Goście dobrze się bawili.

 

 

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia
George Bernard Shaw
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Ewelina Bąk – ewelina.bak@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00
Piątek – Sobota 12:00-22:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

x