Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Pierwsza komunia

WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ TWOJEGO DZIECKA

Komunia – Aleksandrów Łódzki

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, a uroczystość urządzana dla jego uczczenia wymaga odpowiedniej oprawy. W naszej restauracji Kamienica nr 6 zadbamy o to, by dzień przyjęcia sakramentu komunii był naprawdę wyjątkowy. Oferujemy organizację eleganckiego przyjęcia w przestronnej, pięknie zaaranżowanej specjalnie na tę okazję sali.

Zależy nam na tym, by zarówno organizatorzy wraz z najważniejszą tego dnia osobą, jak i wszyscy zaproszeni goście byli zadowoleni z czasu spędzonego przy stole nakrytym przez nasz zespół, dlatego poważnie podchodzimy do wszelkich sugestii klientów. To do ich potrzeb dostosowujemy dekoracje wynajmowanej sali oraz menu. Wiele możliwości adaptacji wnętrz gwarantuje, że wystrój trafi w gust organizatorów, z kolei nieograniczone możliwości naszej kuchni pozwolą skomponować idealny jadłospis na ten dzień.

Pysznie jak u...

Nasza kuchnia to prawdziwa pracownia smaku

Zespół naszych pełnych pasji kucharzy na czele z cenionym szefem kuchni oraz nieprawdopodobnie utalentowany cukiernik, którzy wspólnymi siłami dbają o doznania smakowe odwiedzających Kamienicę nr 6 gości, zgadzają się, że to, czym się zajmują, jest prawdziwą sztuką. Przygotowywane przez nich potrawy i desery to bazujące na tradycyjnej kuchni regionalnej autorskie propozycje, które po skosztowaniu na długo nie pozwalają o sobie zapomnieć. Kreatywność naszych kulinarnych specjalistów jest nieograniczona, dlatego w przypadku uroczystości okolicznościowych możliwe jest indywidualne ustalenie menu.

Dołożymy wszelkich starań, by w pełni odpowiadało ono organizatorom przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W naszej kuchni stawiamy na wysoką jakość i sezonowość wykorzystywanych produktów, dlatego tak cenimy sobie współpracę z ponad setką lokalnych dostawców i producentów żywności. To między innymi dzięki ich ciężkiej pracy mogą Państwo cieszyć się wyjątkowym smakiem przygotowywanych w naszej restauracji pyszności.

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (884 667 676)
  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x