Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Restauracja Aleksandrów Łódzki – Zgierz

Smak podany nowocześnie

Nasza retauracja

Polska kuchnia w nowoczesnym wydaniu

Kamienica 6 to miejsce, w którym tradycyjna kuchnia polska spotyka się z niezwykłym talentem i kreatywnością doświadczonych, pełnych pasji kucharzy. Nad zespołem wirtuozów sztuki kulinarnej w naszej restauracji pieczę sprawuje szef kuchni. To on dba o jakość przyrządzanych tu potraw oraz ich wyjątkowość. Bazując na klasycznych przepisach, a jednocześnie czerpiąc inspiracje z najnowszych trendów kulinarnych, tworzy niezwykłe kompozycje smakowe i aromatyczne, które dodatkowo pięknie prezentując się na talerzu, potrafią nasycić każdy ze zmysłów.

Wnętrza

Elegancja w dostępnej formie

Nasza restauracja jest niezwykłym punktem na kulinarnej mapie województwa łódzkiego nie tylko ze względu na samą kuchnię, ale także na atmosferę, o którą zadbała architekt wnętrz Sylwia Śliwińska. W Kamienicy 6 postawiliśmy na nowoczesną elegancję. Niepowtarzalny klimat będący wizytówką naszego lokalu został uzyskany dzięki nieoczywistym, a mimo to wyjątkowo trafnym połączeniom. Surowość betonowych ścian przełamaliśmy przytulnym oświetleniem, komfortowymi meblami oraz zielenią, bez której żadna aranżacja nie jest kompletna. Całość prezentuje się niezwykle stylowo, a przy tym przystępnie. Wierzymy, że każdemu będzie miło spędzić u nas trochę czasu – kosztując przepysznych dań, smakując win, rozmawiając.

Restauracja Zgierz – okolice

Kamienica nr 6, w której mieści się nasza restauracja, znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim w okolicach Zgierza. Zapraszamy serdecznie!

Każda dobra kuchnia opiera się na regionalności i sezonowości – korzystamy więc z produktów, które oferują lokalni producenci żywności, a nasze menu zmienia się z każdą porą roku. Chcemy proponować gościom najlepsze, co mają do zaoferowania łódzcy hodowcy, rolnicy, mleczarze, wytwórcy serów i innych wyrobów. Współpracując z zaufanymi dostawcami, mamy pewność, że przyrządzane przez nas potrawy cechują się najwyższą jakością.

Po prostu miło u nas posiedzieć

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x