Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

17 listopada 2018

Olga Barej i Marcin Czyżewski w Kamienicy nr 6

23 listopada, o godzinie 20.00 zagramy dla Państwa ostatni w tym roku koncert z cyklu Muzyczne Piątki w Kamienicy! Tym razem mamy przyjemność gościć na naszej scenie Olgę Barej i Marcina Czyżewskiego.

Olga Barej, to finalistka X-Factor (2013), laureatka Szansy na Sukces (2011), finalistka Voice of Poland (2016). Głos, uśmiech i naturalna sceniczna osobowość Olgi potrafią oczarować każdego słuchacza. Wie, jak stworzyć na scenie wyjątkowy, intymny klimat, lecz nieobce są jej też mocne, rockowe dźwięki. Finalistka trzeciej edycji programu X Factor, gdzie wykonywała utwory takich gwiazd rocka jak Aerosmith czy Skunk Anansie. Od zmysłowej, kobiecej strony dała się poznać jako laureatka Szansy na Sukces w 2011 roku. Podczas przesłuchań w ciemno w Voice of Poland, Olga brawurowo wykonała utwór Arethy Franklin “I Say a Little Prayer”, pokazując swój ognisty temperament. Oczarowała trenerów i dołączyła do drużyny idolki z dziecinnych lat – Natalii Kukulskiej. W kolejnym etapie wzruszyła do łez wszystkich trenerów w duecie Olga Barej, Joanna Kaczmarkiewicz – „On nie kochał nas”. W pierwszym odcinku Live, Olga Barej zachwyciła widzów swoją głęboką, dojrzałą interpretacją ponadczasowego utworu “Samba przed Rozstaniem”.
Obecnie Olga Barej pracuje nad autorskim materiałem na swój pierwszy solowy album. Urok osobisty, wyjątkowy głos i charyzma sceniczna sprawiają, że liczne grono fanów Olgi cały czas rośnie.

 

Marcin Czyżewski, to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Współpracował m.in. z zespołami Oddział Zamknięty, Harlem, Azyl P, Emigranci. Finalista międzynarodowego konkursu o nagrodę bursztynowego słowika Sopot Festival TVN z autorską kompozycją „Some part of me”, znaną m.in. z seriali „Barwy szczęścia”, „Londyńczycy” i „tancerze”. Finalista pierwszej edycji Must be the music. Finalista The Voice of Poland 6 w drużynie Edyty Górniak. Podczas trasy koncertowej w USA występował w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles i San Diego. W tym ostatnim w prestiżowym klubie muzycznym Anthology jako gwiazda wieczoru na tej samej scenie co m.in. Alanis Morissette, Michael Buble, Joan Osbourne, India Arie, Herbie Hancock. Z autorskim projektem Detale zdobył główną nagrodę na festiwalu Scyzoryki 2016. Kompozytor największego przeboju zwycięzcy The Voice of Poland, Mateusza Żiółko. Utwór „W płomieniach” w 2016/2017 był najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych. 

Czekamy na Państwa w piątek w Aleksandrowie Łódzkim.

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x