Dane teleadresowe

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

11 marca 2019

Kamienica nr 6 to nie tylko kuchnia

Kamienica nr 6 to nie tylko kuchnia i kucharze, o których mogą Państwo przeczytać w Kamienica nr 6 od kuchni. Naszą restaurację tworzą również inne osoby, które są równie niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu tego miejsca jak kucharze.

Zacznijmy od naszej gwiazdy, czyli sommeliera Przemysława Kowalskiego, który o winach wie wszystko. Dobierze dla Państwa wino do każdej potrawy, tak by komponowało się ono idealnie z zamówionym przez Was daniem, a w międzyczasie swoimi ciekawymi opowiastkami umili wam pobyt w naszej restauracji. Na pewno z ogromną chęcią oprowadzi każdego po piwniczce z winami, która jest jego dumą!

 

Skoro zaczęliśmy od win przejdziemy teraz do innych trunków i opowiemy Państwu o naszym barmanie i bariście z niezwykle uroczym akcentem. Maks alkohole i ich historie ma w małym palcu! Na bieżąco tworzy dla Was przepyszne drinki, których w innym miejscu nie będziecie mieli możliwości spróbować. Maks równie świetnie co w alkoholach orientuje się w świecie kaw. Sam starannie dobiera dla Państwa aromatyczne mieszanki, tak aby kawa nie była zwykłą kawą, a chwilką niezwykłej przyjemności.

 

Ich zaraz po kucharzach w naszej restauracji jest najwięcej. Ludzie, bez których nie było by nie tylko naszej, ale żadnej restauracji, a dla Państwa chyba najbardziej rozpoznawalni, to nasi kelnerzy – Agnieszka, Daria, Kasia, Adam i Włodek! Razem stanowią tajemniczy związek “X” i są jak mieszanka, pozytywnie, wybuchowa! O daniach z karty wiedzą wszystko, więc proszę nie bać się pytać, na pewno polecą coś smacznego. Indywidualne podejście do każdego Gościa i pełen profesjonalizm, to, to co jest dla nich najważniejsze. Każdy z nich jest inny, ale każdemu tak samo zależy, aby nasi Goście od początku do końca byli uśmiechnięci i zadowoleni, a co najważniejsze, żeby z chęcią wracali do naszej  restauracji!

 

Oczywiście nie możemy zapomnieć o najważniejszym, czyli o łączniku między kuchnią, salą restauracyjną, a Gośćmi – manager Ewelina Bąk! To właśnie ona scala ze sobą cały nasz zespół. Jest głównym inicjatorem i organizatorem wielu naszych wydarzeń, rozwiązuje nasze drobne konflikty (wszędzie się czasem pojawiają), nadzoruje naszą pracę, ale również sama się jej nie boi i często staje się kelnerką, barmanką, czy baristką! Ewelina odpowiada za każdy detal Państwa rezerwacji i stoi na straży rewelacyjnej atmosfery w naszej restauracji. Można powiedzieć, że jest jak grecka Hestia – opiekunka naszego ogniska restauracyjnego!

 

Sami widzicie, że na świetną restaurację składa się wiele osobowości, które z pozoru odmienne razem tworzą rewelacyjną całość! Mamy nadzieję, że rozbudziliśmy w Państwu chęć poznania tych wszystkich osób osobiście w naszej restauracji!

Do zobaczenia w Aleksandrowie Łódzkim.

LOVE FOOD | LOVE SWEET | LOVE WINE | LOVE SLOW | LOVE LIFE
With LOVE - Kamienica nr 6
Kontakt

Plac Kościuszki 6
95-070 Aleksandrów Łódzki

 Biuro:
 735 161 535  biuro@kamienica6.pl
 Rezerwacja:
 735 161 535  rezerwacje@kamienica6.pl

 

W sprawie organizacji konferencji, przyjęć oraz większych rezerwacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z managerem:

  • Kamil Ruśkiewicz – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)
  • Damian Dominiak – biuro@kamienica6.pl (735 161 535)

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – czwartek 12:00 – 19:00 (lunch menu)
Piątek – Sobota 12:00-22:00 (karta główna)
Niedziela – 12:00 – 20:00 (karta główna)

x